Zapraszamy wszystkie dzieci z Gminy Zawonia w wieku 7-13 lat do udziału w "Letniej Akademii Sportu i Kreatywności"!

Logo GOK

SPOTKANIE AUTORSKIE Z AGNIESZKĄ KUCHMISTER

Drodzy Czytelnicy i Fani spotkań autorskich! Rezerwujcie sobie popołudnie 19 czerwca, bowiem jeszcze przed rozpoczęciem wakacji w GBP w Zawoni będzie miał miejsce wieczór on-line z Agnieszką Kuchmister - czołową pisarką słowiańskiego realizmu magicznego.

Agnieszka Kuchmister jest absolwentką polonistyki, dziennikarstwa i PR oraz autorką blogów Refleksje Niesymetryczne i Whole World in my Head. Założyła Three Witches Skincare. Jest propagatorką praw zwierząt, pasjonatką psychologii i życia blisko natury. Debiutowała w roku 2020 zbiorem opowiadań "Listopad". W Jej dorobku znajdują się liczne opowiadania, powieść "W korzeniach wierzb" oraz wspaniała seria sokołowska "Florentyna od kwiatów", "Nadzieja od zwierząt" oraz "Jaśmina od snów". W twórczości często nawiązuje do folkloru i słowiańskich wierzeń. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach działalności Dyskusyjnego Klubu Książki działającego przy GBP w Zawoni. Spotkanie w  formie on-line 19 czerwca o godzinie 17:30 poprowadzi Magdalena Musiał, nasza bibliotekarka. Zapraszamy wszystkich gorąco!

Plakat A3.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 04-06-2024 15:09
Icons from IcoFont