Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Mały jubileusz 5-lecia nowej siedziby Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni

26 kwietnia Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni świętował swój mały jubileusz 5-lecia nowej siedziby. Jubileusz to nie tylko powód do dumy, ale również okazja do pewnych podsumowań i podziękowań wszystkim, którzy razem z nami tworzyli i tworzą kulturalną przestrzeń. Szczególne słowa podziękowania skierowane zostały do Wójt Gminy Zawonia Agnieszki Wersty za wspieranie, przychylność i otwartość oraz za stworzenie wspaniałych warunków do tego, aby życie kulturalne w naszej gminie mogło rozkwitać i nabierać rozpędu. Słowa podziękowania zostały skierowane również do partnerów, zaprzyjaźnionych instytucji, pracowników oraz instruktorów działających pod pieczą GOK.

Wydarzenie stało się także doskonałą okazją do przedstawienia zgromadzonym gościom wszystkich sekcji i zajęć prowadzonych w Ośrodku Kultury. Dopełnieniem jubileuszu był fenomenalny pełen emocji występ artystyczny All Stars Tribute oraz bardzo efektowny i przepyszny tort od Tylko spróbuj Wypieki Marty Fedyk.

Dziękujemy absolutnie wszystkim za niepowtarzalną atmosferę, wspaniałą zabawę oraz wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy przybyłym gościom za obecność, za piękne, ciepłe, inspirujące i motywujące słowa pod naszym adresem ...a kto nie był niech żałuje.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 30-04-2024 12:25
Icons from IcoFont