Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

IV GMINNE DYKTANDO "W BIBLIOTECE" (TB)

W Tygodniu Bibliotek odbędzie się kolejna, IV już edycja Gminnego Dyktanda. Jako, że tematem przewodnim Tygodnia jest "Biblioteka - miejsce na czasie", tak i treść tegorocznego dyktanda nawiązuje tematyką do biblioteki. 
Wydarzenie objęła swoim patronatem pani Agnieszka Wersta – Wójt Gminy Zawonia, a Uczestnicy walczyć będą o statuetkę Pióra ufundowaną przez Panią Wójt.
Do współpracy GBP w Zawoni zaprosiła uczniów i nauczycieli ze Szkół Podstawowych w Zawoni.
Do udziału w dyktandzie zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 14 do 99 lat. To będzie nie tylko sprawdzian ortograficznych umiejętności i zdrowej rywalizacji, ale także znakomita zabawa. Wszystkich zaniepokojonych uspokajamy, że dyktanda będą kodowane, a efekt swojej pracy nie będzie trzeba oddawać do sprawdzenia powołanej komisji Jury. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe gadżety i dyplomy, a najlepsi nagrody. Zgłoszenia do udziału przyjmujemy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoni lub na adres mailowy: biblioteka@gokzawonia.pl 
Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem dyktanda na stronie gokzawonia.pl lub w siedzibie GOK-u i GBP w Zawoni.

PDF2024.05.09 Regulamin IV Gminnego Dyktanda w Zawoni.pdf (710,99KB)

Dyktando Plakat A3.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 25-04-2024 12:36
Icons from IcoFont