Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Niezwykłe spotkanie z Michałem "Misiek" Koterski

Dziś odbyło się u nas niezwykłe spotkanie z Michałem "Misiek" Koterskim dla młodzieży klas IV-VIII ze szkół Szkoła Podstawowa im. ks. Wawrzyńca Bochenka w Czeszowie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni z terenu Gminy Zawonia, podczas którego Michał dzielił się swoim poruszającym świadectwem życia.

Sala była pełna entuzjazmu, a uczniowie wyszli z niej bardzo zadowoleni i zainspirowani. Każdy z uczestników miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Michałem i otrzymać autograf (również na butach)

Dziękujemy Michał "Misiek" Koterski za otwartość i szczerość w przekazywaniu swoich doświadczeń. To było niezwykłe wydarzenie, które z pewnością wywarło pozytywny wpływ na naszą młodzież. Wspólnie uczymy się od siebie i rozwijamy!

Zadanie finansowane było ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2024.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 10-04-2024 14:48
Icons from IcoFont