Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Teatr Kultureska - spektakl pt „Kolory Miasta”

Drodzy Państwo powróćmy na chwilę do Pierwszego Dnia Wiosny, bo oczywiście oprócz barwnego, wiosennego przemarszu mieliśmy dla dzieci jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie przyjechał do nas z Krakowa wspaniały Teatr Kultureska ze spektaklem pt „Kolory Miasta”. Był to bardzo edukacyjny i mądry spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen magii i jednocześnie dobrego humoru, spektakl który poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Kształtuje wśród najmłodszych pełną szacunku postawę wobec natury. Zaznajamia dzieci z pojęciem niskiej emisji, smogu i jego szkodliwości. 
Dziękujemy Teatr Kultureska za ten wyjątkowo kolorowy i magiczny spektakl, dziękujemy obu placówkom szkolnym; Szkoła Podstawowa im. ks. Wawrzyńca Bochenka w Czeszowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni, że przyjęły od nas zaproszenie i uczestniczyły wraz z nami w pierwszowiosennych wydarzeniach.
Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2024.

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 25-03-2024 15:36
Icons from IcoFont