Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Dzień Kobiet w Gminie Zawonia

Koncert przygotowany specjalnie z okazji Dnia Kobiet był niepowtarzalną okazją do przeżycia niezapomnianych chwil przy dźwiękach największych włoskich przebojów. Gwiazdą tego dnia był we własnej osobie Stefano Terrazzino, tancerz, aktor i wokalista. Sala była wypełniona po brzegi, a panie nie kryły zachwytu nad tancerzem, który zabrał nas w fantastyczną muzyczną podróż do Włoch, w tym na piękną Sycylię. Stefano Terrazzino tańczył wspólnie z wyśmienitą tancerką Janją Lesar, znaną z telewizyjnego programu Taniec z Gwiazdami.

Drodzy Państwo kochamy takie momenty i takie wydarzenia, które rozbudzają dobre emocje i uczucia, a Wy jesteście ich aktywnymi uczestnikami, bo przecież nie ma nic piękniejszego od gorący włoskiego klimatu i włoskich melodii na żywo.

Dziękujemy wszystkim, którzy z nami świętowali, drogie Panie oby zawsze grały nam w sercu tylko piękne melodie.

 

Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2024.

 

 

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 05-03-2024 18:26
Icons from IcoFont