Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MAŁGORZATĄ ZWIERZYK-KRZAK

Drodzy czytelnicy i wielbiciele spotkań autorskich! Z prawdziwą przyjemnością donosimy, że już niebawem, bo 21 marca o godz. 17:30 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoni będzie miało miejsce spotkanie autorskie z Małgorzatą Zwierzyk-Krzak..

Ta wyjątkowa poetka i pisarka od prawie 20 lat mieszka w Trzebnicy. Z wykształcenia jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz politologiem. Poezję tworzy od 16. roku życia. Z przysłowiowej szuflady wyszła w 2017 roku. Jej wiersze ukazały się licznie w antologiach poezji współczesnej. 
Osobistym i znaczącym dorobkiem autorki jest jej debiutancki tom poetycki "Wiatr na bezdrożu", powieść romantyczna "Dziewczyna z Grass" oraz zbiór poetycki "Pod niebem miłości". Najświeższy tomik pisarki "Zielonym szlakiem po kamieniach", wydany we wrześniu 2023 został nominowany do tytułu Tomik Roku 2023 przez stronę pisarzepolscy.pl. 

Podczas spotkania będzie można kupić tomiki poezji i powieść "Dziewczyna z Grass", 
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu - zapraszamy serdecznie!

Plakat A3.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 04-03-2024 11:30
Icons from IcoFont