23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

WALENTYNKOWY WIECZÓR POEZJI MIŁOSNEJ

Miłość to uniwersalne uczucie, które zasila nasze serca i nadaje sens naszemu życiu. Jest to głęboka więź emocjonalna, która obejmuje troskę, szacunek, oddanie i akceptację drugiej osoby bezwarunkowo. Miłość może przybierać różne formy, od romantycznej i przyjacielskiej po rodzinną i altruistyczną. To siła, która napędza nas do dbania o innych, do dzielenia się radościami i smutkami oraz do wspierania się nawzajem w trudnych chwilach. Miłość może być także inspiracją do tworzenia dzieł sztuki, poezji i muzyki. Jest jednym z najpiękniejszych i najpotężniejszych doświadczeń, jakie ludzie mogą przeżyć. Odcienie miłości są tak różnorodne, jak barwy tęczy. 
Drodzy przyjaciele,
Zapraszamy Was serdecznie,
Na Walentynkowy wieczór poezji miłosnej,
Gdzie słowa będą tańczyć w powietrzu,
A serca rozkwitać jak kwiaty w maju.

Przynieście ze sobą ciepło , uśmiech i wybrany przez siebie wiersz. 
W ten wieczór pełen czułości,
Rozpłyńmy się w magii słów,
Zapomnijmy o troskach i zmartwieniach,
A oddajmy się całkowicie wszystkim barwom miłości.

Zapraszamy Was 15 lutego o godzinie 17.00 na "Walentynkowy Wieczór Poezji Miłosnej", czyli wyjątkowe biblioteczne spotkanie walentynkowe, podczas którego będzie można posłuchać oraz przeczytać wiersz o miłości, przyjaźni, o rozstaniach i tęsknocie. Mile widziany wśród Uczestników będzie akcent czerwieni w ubiorze.

Plakat.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 06-02-2024 10:57
Icons from IcoFont