Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

SPOTKANIE AUTORSKIE Z TOMASZEM DUSZYŃSKIM

Drodzy czytelnicy i wielbiciele spotkań autorskich! Z prawdziwą przyjemnością donosimy, że już niebawem, bo 21 lutego o godz. 17:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoni będzie miało miejsce spotkanie autorskie z Tomaszem Duszyńskim podarowane nam przez Rozczytaną Aglomerację.
Tomasz Duszyński jest dziennikarzem (pracował w RMF FM i Radiu Aplauz), pisarzem oraz scenarzystą gier komputerowych. 
Zdobywca Złotego Pocisku Publiczności za kryminał retro Glatz.  1 miejsca, Kryminalnego Magla za najlepszy kryminał roku 2019 (Glatz). Autor nominowany do nagrody Wielkiego Kalibru i zdobywca wyróżnienia Kryminalnej Piły za Glatz. 
Współtwórca Wrocławskiego Tramwaju Gwiazd – wyjątkowego projektu wrocławskiej, ruchomej alei gwiazd, do której zapraszane były gwiazdy filmowe, muzyczne i sportowe. Pomysłodawca i współorganizator Strzelińskiego Festiwalu Literatury.
Debiutował zbiorem opowiadań „Produkt uboczny” w wydawnictwie Fabryka Słów. Od tamtej pory opublikował kilka powieści i kilkanaście opowiadań z gatunku fantastyki (między innymi w Sffih oraz Nowej Fantastyce). Jest także autorem książek dla dzieci i młodzieży oraz legend związanych z regionem, w którym mieszka.  

Podczas spotkania będzie można kupić m.in. kryminały "Małomiasteczkowy", "Człowiek bez przyszłości" oraz wcześniej wydane powieści pisarza.
Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu - zapraszamy serdecznie!

Plakat A3.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 05-02-2024 10:55
Icons from IcoFont