23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Zapraszamy na 32. Finał WOŚP!

28.01.2024 wraz z Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni Zapraszamy Was serdecznie do wsparcia WOŚP! Będziecie mogli cieszyć się koncertami zespołów Zespół PoTrzebni Band z Trzebnicy - Sprawdzony przepis na świetną zabawę, Resoraki oraz Bieda, wzruszającymi występami dziecięcymi, emocjonującą loterią fantową, słodką kawiarenką prowadzona przez Rada Rodziców Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni i nauczycieli oraz kiermasz książek prowadzony przez Biblioteka w Zawoni.
Nie zapomnijcie również o ósmy spacerze socjalizacyjnym z Haudoyoudog oraz turnieju piłkarskim Free Kids Akademia Piłkarska
Podczas 32. Finału WOŚP, wzniesiemy światełko do nieba, symbolizujące naszą solidarność i wsparcie dla tych, którzy potrzebują pomocy, jak co roku ufundowane przez Agnieszka Wersta - Wójt Gminy Zawonia
Przypominamy, że na każdym stoisku podczas 32. Finału WOŚP znajdziecie specjalne puszki do dobrowolnych datków. Cały dochód z Waszej hojności trafi bezpośrednio na wsparcie szlachetnego celu! 
Dołączcie do naszej wspólnej inicjatywy i sprawmy, że nasze serca biją razem dla tych, którzy potrzebują pomocy.

 

wosp_plakat.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 17-01-2024 12:45
Icons from IcoFont