Koncert noworoczny z ks. Jackiem Tomaszewskim

"Słowik zaczyna dyszkantem,
szczygieł mu dobiera altem,
szpak tenorem krzyknie czasem,
a gołąbek gruchnie basem......."
Tak to leciało.....
14 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury tradycyjnie już odbył się coroczny koncert noworoczny z ks. Jackiem Tomaszewskim. Koncert nosił tytuł "Radość Wszelkiego Stworzenia", bo musimy wiedzieć, że Nasi Bracia mniejsi z okazji Bożego Narodzenia również mają w sercu wiele miłości i radości. Dziękujemy księdzu Jackowi za muzyczną podróż przez kolędy i pastorałki z wszelakimi zwierzątkami w tle wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie, pozytywne emocje oraz fantastyczną atmosferę. Zostawiamy Państwa z krótką fotorelacją i z obietnicą spotkania za rok.

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 17-01-2024 09:30