23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

ZGRANE FERIE W BIBLIOTECE

Drodzy Najmłodsi Czytelnicy! W tym roku Biblioteki w Zawoni i Czeszowie przygotowały program dla Was na ferie w okresie 15-19 stycznia.

Biblioteka w Zawoni zaprasza młodzież w wieku 9-13 lat do zapisów na warsztaty pod hasłem „Ferie bez prądu”, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii od 15 do 19 stycznia  w godzinach 10:00-14:00 w bibliotece w Zawoni. Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: gbp@gokzawonia.pl "Ferie bez prądu" i śniegu? - proszę bardzo! Wystarczy, że przyjdziecie z dobrymi humorami, a my Wam gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić. Udowodnimy Wam, że bez prądu i internetu można równie wspaniale spędzić czas! Pamiętajcie o rezerwacji i spieszcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona.

Filia GBP w Zawoni zaprasza młodzież w wieku 8-13 lat do zapisów na warsztaty pod hasłem „Zgamifikowane ferie”, które odbędą się w pierwszym tygodniu ferii od 15 do 19 stycznia  w godzinach 12:00-14:00 w bibliotece w Czeszowie. Udział jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: filiabiblioteka@gokzawonia.pl Podczas warsztatu uczestnicy poznają zasady tworzenia gier, przygotują scenariusz i zadania oraz zostaną zapoznani ze specyfiką  aplikacją Actionbound, do tworzenia i realizacji gier terenowych( dostępnej również w wersji darmowej)  Twórcy gry będą mieli również możliwość zaproszenia lokalnej społeczności do przetestowania efektu ich pracy.  Niech mobilna moc wyzwań będzie z Wami !

Szczegóły pod nr. tel. 71 312 92 76 / 693 429 453

Ilość miejsc ograniczona, zatem - kto pierwszy ten lepszy!

DOCXREGULAMIN 2024.docx (14,32KB)

ODTKARTA ZGŁOSZEŃ.odt (6,80KB)

Plakat ferie.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 05-01-2024 10:21
Icons from IcoFont