Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 za nami 

Jarmark Bożonarodzeniowy 2023 za nami 

16 grudnia świąteczna atmosfera zagościła w naszej gminie, a wszystko to za sprawą Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Na mieszkańców Gminy Zawonia oraz gości czekało wiele atrakcji, takich jak – występy artystyczne, konkursy, kiermasz książek, mobilna gra świąteczna, warsztaty dla dzieci oraz wiele innych. Dziękujemy wszystkim wystawcom, którzy swoją kreatywnością i zaangażowaniem stworzyli tą niepowtarzalną atmosferę. Dziękujemy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawoni za wspaniałe występy dzieci oraz za solowe występy Karolince Sokołowskiej, Idze Sosnowskiej, Amelii Jędrzejczak. Mamy nadzieję, że sobotnie wydarzenie, które zakończyło się przepięknym koncertem Amelii Lubicz- Miszewskiej z zespołem wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój i sprawiło, że wiele osób poczuło zbliżającą się magię świąt.

Współorganizatorem koncertu był Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS) - Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego. Wydarzenie współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego - DZIĘKUJEMY.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 19-12-2023 17:16
Icons from IcoFont