Zapraszamy wystawców - rękodzielników, twórców ozdób świątecznych do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 16 grudnia 2023 roku.

Logo GOK

V Babski Rajd Rowerowy

 

Zapraszamy na V Babski Rajd Rowerowy po Gminie Zawonia !!!

Impreza, która już można powiedzieć na stałe wpisała się w październikowy kalendarz imprez rekreacyjnych, każdorazowo skupia na swoim starcie coraz większe grono cyklistów. W tym roku Partnerem naszego wydarzenia będzie Dolnośląska Kraina Rowerowa .Tegoroczna trasa oprócz tego, że jak zawsze będzie bardzo malownicza, będzie też nieco dłuższa niż w poprzednich edycjach, gdyż będzie liczyła ok. 25 km

Mamy nadzieję, że te kilometry nikogo nie odstraszą  pamiętajcie jedziemy rekreacyjnie z postojami, w tym jeden dłuższy (tradycyjnie kiełbaski i ognisko) i oprócz rozwijania ogólnej sprawności fizycznej będziemy mieli okazję bliżej poznać najbliższą okolicę. Jesteśmy pewni, że wyznaczony dystans pokonamy w znakomitej kondycji i świetnych humorach.

Musimy nadmienić, że bliżej wydarzenia o naszym rajdzie usłyszycie, a nawet będziecie mogli się spotkać z "Ostre Koło" z Radiem Wrocław .

Zatem zaproście przyjaciół i jedźcie razem z nami, a my zapraszamy chętnych do zapisów.

Ps. Trzymajcie kciuki za pogodę.

Szczegóły na plakacie lub pod nr tel. 71 312 81 18

Gmina Zawonia

Dolnośląska Kraina Rowerowa

Sołectwo Czeszów

Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni

#kręcimynaokrągło

#babskirajd

#resztaświatajedzieznami

GPXBabski rajd_GPS.gpx (46,67KB)
 

baski_mapa.jpeg

PDFregulamun babaski rajd 2023.pdf (221,40KB)

plakat babski rajd.png

babski rajd mapa.jpeg

Opublikował: Kamila Kruszona
Data publikacji: 21-09-2023 19:33
Icons from IcoFont