Zapraszamy serdecznie do udziału w II Babskim Rajdzie Rowerowym. Już 25 października (niedziela) godz.11:00, zbiórka przy GOK w Zawoni, ul. Szkolna 1. Kręć razem z nami :)

Logo GOK

Wystawa malarstwa i wernisaż

Podczas Gali Otwarcia,w odrestaurowanej wieży otwarto okolicznościową wystawę malarstwa mieszkanki Niedar, artystki i malarki Jolanty Markowicz , SPOJRZENIA. 
Nowa Galeria PO SCHODACH wypełniła się kolorowymi, wielkoformatowymi kompozycjami, które można podziwiać do połowy maja. To pierwsza tak duża kolekcja pięknych obrazów autorki zebrana w jednym miejscu w naszym regionie i cieszy fakt, że zwieńczyła tak ważną uroczystość gminy. Uroczystość połączono z przypadającym w tym roku Jubileuszem 50-lecia działalności Ośrodka Kultury w Zawoni. Ten czas chcieliśmy przeżyć szczególnie oraz zapisać go dużymi literami w nowej kronice i tak się stało. Z okazji tej rocznicy przygotowano 50 pięknych dźwięków na scenie, 50 unikalnych prezentów, 50 małych kaktusów – bo kultura nie kłuje:), 50 starych oraz 50 nowych zdjęć, 50 niezapomnianych wydarzeń z artystami, którzy wystąpili w Zawoni, 50 szczególnych eksponatów wykonanych przez uczestników zajęć ale i jeden wspaniały wernisaż obrazów w nietypowej galerii.

 

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 09-05-2019 13:29
Icons from IcoFont