Zapraszamy wystawców - rękodzielników, twórców ozdób świątecznych do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 16 grudnia 2023 roku.

Logo GOK

Teatralne Hece w bibliotece

Aby bawić się w teatr, naprawdę niewiele potrzeba:) Wystarczy odrobina wyobraźni, szczypta kreatywności no i pomysł. Możemy bawić się w domu, w szkole, na pdwórku a nawet w BIBLIOTECE. Do takiej teatralnej zabawy w bibliotece , zaprosiliśmy klasę IV Szkoła Podstawowa im. ks. Wawrzyńca Bochenka w Czeszowie. Jak to już mamy w zwyczju przygotowaliśmy dla nich łamigówkowe niespodzianki. Uczniowie musieli uporać się z pięcioma zadaniami( związanymi oczywiście z teatrem) jednocześnie poznali pięć form teatru lalkowego. Z każdym z nich wiązało się wyzwanie ;były ćwiczenia na dykcje, animacje, gry aktorskie, głośne czytanie i improwizacja.

Z każdym z tych zadań grupa poradziła sobie znakomicie, doskonale się przy tym bawiąc , z entuzjazmem wspierał ich wychowawca Krzysztof Siwik. Czas szybko dobieł końca na pamiątke uczestnicy dostali „specjalne” lizaczki oraz zakłaki do książek ( aby pamiętali kiedy biblioteka jest czynna).

Ach, co to były za hece !

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 15-06-2023 17:41
Icons from IcoFont