Zapraszamy wystawców - rękodzielników, twórców ozdób świątecznych do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 16 grudnia 2023 roku.

Logo GOK

słodkie hece w bibliotece

W maju jest jedno z najpiękniejszych dni w roku, święto naszych ukochanych mam. Do takich świąt trzeba się solidnie przygotować, może upiec coś pysznego i zdrowego ??? Jednak wcześniej trzeba zebrać wszystkie składniki i wypróbować przepis, co nie jest takie proste, bo gdzieś w bibliotece zawieruszyły się składniki i trzeba je odnaleźć. Na cukierniczą misję wyruszyła klasa II Szkoła Podstawowa im. ks. Wawrzyńca Bochenka w Czeszowie, wraz ze swą wychowawczynią Małgorzatą Kędrą . Uczniowie podzielili się na dwie grupy i ruszyli między półki szukać zagubionych elementów, aby je zdobyć nie wystarczyo tylko ich znalezienie trzeba było rozwiązać wiele słodkich zadań.

Poszukiwania zakończył się sukcesem „upieczono” piękny owocowy tort ( a właściwie dwa), Nadszedł czas na zabawę kreatywną i zrobienie kartek , metodą scrapbooking, dla swoich mam. Jeszcze tylko specjalne życzenia od serducha i możemy spokojnie oczekiwać Dnia Mamy

PS. Wszystkich zaniepokojonych stanem książek po cukierniczych zabawach Uspokajam

Wszystkie składniki były papierowe, no może poza lizaczkiem wręczonym dzieciom na zakończenie spotkania.

#biblioteka #bibliotekawczeszowie #gbpwzawoni #czeszów #zajeciawbibliotece #gminaZawonia

 

Opublikował: Elżbieta Michta
Data publikacji: 15-06-2023 17:33
Icons from IcoFont