Podsumowanie Akcji Sprzątania Świata 2023

Podsumowanie Akcji Sprzątania Świata 2023. Hasło, które przyświecało tegorocznej akcji brzmiało "Zainwestuj w Naszą Planetę".

Dziękujemy 11 sołectwom z Gminy Zawonia z Sołtysami na czele oraz osobom prywatnym za udział i zaangażowanie w tej proekologicznej akcji, włączając się w takie wydarzenia tym samym uczestnicy z pewnością przyczynili się do poprawy stanu środowiska. "Sprzątanie Świata" to też doskonała okazja, aby zastanowić się nad tym, co robimy, aby na co dzień chronić przyrodę oraz dbać o nasze najbliższe otoczenie. Na zanieczyszczenie środowiska wpływ ma bowiem każdy z nas i co za tym idzie, każdy z nas może wnieść swój wkład w poprawę stanu naszej planety.

Dziękujemy naszym partnerom za przychylność i wsparcie akcji:

Gmina Zawonia

Agnieszka Wersta - Wójt Gminy Zawonia