Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Spektakl komediowy pt. „El Credito”

Historia jakich tysiące, do dyrektora banku przychodzi klient z prośbą o pożyczkę... co było dalej... wiedzą Ci, którzy niedzielne popołudnie postanowili spędzić z nami i wspólnie obejrzeć spektakl komediowy pt. „El Credito ”autorstwa katalońskiego pisarza Jordi Galcerana, wspaniała komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, żywych dialogów podszytych inteligentną ironią i humorem. Trzyma w napięciu do ostatniej sceny i co istotne opowiada historię nader współczesną i wciąż aktualną. W rolach głównych wystąpili Przemysław Sadowski oficjalnie i Marcin Marcel Wiercichowski. Dziękujemy wszystkim za obecność:)

Fot. Katarzyna Kasprzak

Wydarzenie zostało zrealizowane jako Projekt partnerski „Aktywna Integracja w Gminie Zawonia” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 05-06-2023 15:31
Icons from IcoFont