Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Światowy Dzień Leniwych Spacerów

19 czerwca to Światowy Dzień Leniwych Spacerów. Okazja, która przypomina nam, abyśmy zwolnili, cieszyli się życiem i zauważyli otaczającą nas przyrodę.

Kochani po co pędzić jak można zwolnić :) wiemy, że w dzisiejszych czasach to nie jest łatwe dlatego zapraszamy chętnych na leniwy spacer po wspaniałym złotowskim lesie, niech to będzie chwila by docenić zielone i niezmiernie cenne krajobrazowo, przyrodniczo tereny wokół pól i lasów Gminy Zawonia. Z tej okazji zapraszamy na niedzielny spacer do lasu, gdzie bije zielone serce naszej gminy.

Tak więc kochani wyjdźcie z domu, zwolnijcie, odpocznijcie i posłuchajcie śpiewu ptaków, dotknijcie kory drzew, powąchajcie jak pachną liście i rośliny na łące. Poobserwujcie, dokąd spieszą się mrówki i jaką historię chce nam opowiedzieć las. Spotkajmy się i naładujmy nasze “akumulatory” pięknem przyrody w złotowskich lasach.

Zabierzcie ze sobą nakrycie głowy, koc, wodę do picia i coś na ząb.

Zapraszamy 18 czerwca 2023 roku (niedziela), zbiórka o godzinie 10 pod świetlicą w Złotowie. Czas trwania „kąpieli leśnej” około 3 godziny.

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy: 71 312 81 18

 

leniwy spacer.jpeg

ODTregulamin leniwy spacer.odt (48,84KB)
 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 26-05-2023 09:18
Icons from IcoFont