23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

BABSKI WIECZÓR W BIBLIOTECE

Wizyta w bibliotece nie zawsze musi wiązać się z wypożyczaniem i zwracaniem książek, ewentualnie czytaniem na miejscu. 
Piątkowe popołudnie w Tygodniu Bibliotek zamieniło się w prawdziwie kobiece królestwo. Zorganizowany "Babski wieczór w Bibliotece" okazał się być wspaniałym, relaksacyjnym i odprężającym czasem dla wszystkich Uczestniczek. W wygodnych strojach wieczorowych (czytajcie: piżamy i kapcie), w wyśmienitych humorach, przy stole pełnym przekąsek i z filiżankami przepysznych angielskich herbat w dłoniach toczyłyśmy niezobowiązujące, niespieszne rozmowy. 
Bez konieczności wizyt w salonach kosmetycznych poznałyśmy mnóstwo wspaniałych przepisów i rad dotyczących pielęgnacji ciała oraz zaznajomiłyśmy się ze sposobami i metodami dbania o zdrowie. Pod okiem profesjonalistki - Pauliny Haby - stworzyłyśmy domowe maseczki oraz uczyłyśmy się masaży twarzy. W międzyczasie aktywnie spędzałyśmy czas podczas umysłowych i zręcznościowych gier i zabaw.
Czas upłynął nam bardzo szybko, a spotkanie przyniosło dużo pozytywnych myśli, dodało energii, zmotywowało do działania oraz pozwoliło na wzmożone wydzielenie serotoniny do krwi. 
Wydarzenie koniecznie trzeba powtórzyć, bowiem mamy jeszcze mnóstwo pomysłów na zdrowe i sympatyczne spędzanie wolnego czasu "na luzie"!

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 15-05-2023 11:22
Icons from IcoFont