Zapraszamy na tegoroczną odsłonę Narodowego Czytania, wspólnie będziemy czytać dzieło „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.

Logo GOK

Piknik Rodzinny i Dzień Dziecka

Dwudziestego maja zapraszamy całe rodziny z Gminy Zawonia do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Rodzin. Celem obchodów tego święta jest  pogłębienie świadomości społeczeństwa na tematy rodzinne, często obchody Dnia Rodzin połączone są z nadchodzącymi świętami: Dniem Matki, Dniem Dziecka i Dniem Ojca i tak też my postanowiliśmy połączyć wspólnym mianownikiem te wszystkie ważne daty i przypomnieć, o tym że rodzina jest najważniejsza, rodzina zawsze powinna się wspierać i sobie pomagać. Nie bez przyczyny podkreśla się, że to podstawowa grupa społeczna, cegiełka, która buduje całość. Rodzina to cały świat małego dziecka, dla niego nie ma nic poza najbliższymi.

W codziennym pędzie często zapominamy z pozoru o błahych czynnościach, o wspólnie spędzonym czasie, o rozmowach, nawet tych o niczym. Dzień Rodzin ma przypomnieć, że to co ważne, mamy na wyciągnięcie ręki i powinniśmy o to zadbać. My zachęcamy, aby ten czas spędzić z nami aktywnie, bowiem najwięcej radości daje wspólna zabawa. Przenosi nas do świata, w którym wszystko jest możliwe, w magiczny sposób buduje i wzmacnia więzi oraz pomaga się solidnie zrelaksować. Dlatego na czas Święta Rodziny zapominamy o laptopach, tabletach czy komórkach i zapraszamy wszystkich, aby po prostu odkryć radość z bycia razem z rodziną.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym rozkładem dnia, szczegóły na plakacie.

Będzie mnóstwo atrakcji i rozrywki dla każdego. Najmłodszych ucieszy spotkanie z Ruphert i Rico Klauni para fantastycznych klaunów porwie do zabawy wszystkich!! A więc rezerwujcie całą sobotę z nami.

Do zobaczenia

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 04-05-2023 17:49
Icons from IcoFont