Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Wyjątkowe spotkanie z Markiem Piekarczykiem

Dwudziestego trzeciego kwietnia odbyło się spotkanie z wokalistą Markiem Piekarczykiem. Wydarzenie miało dwie odsłony, pierwsza to rozmowa/wywiad czyli czego nie wiemy, a czego możemy się jeszcze dowiedzieć o Marku Piekarczyku, dlaczego napisał książkę i czy jest szansa na następną... wątków było wiele, jedynym hamulcowym był niestety czas. W roli moderatora świetnie poradziła sobie Kamila Kruszona. Druga część spotkania to koncert, podczas którego na scenie wybrzmiał doskonały wokal naszego gościa, piękne brzmienie i wirtuozowska gra na gitarze akustycznej wraz z sekcją rytmiczną były przysłowiową kropką nad "i". Niespodzianką dla słuchaczy był świetny występ Bartosza Madeja z drużyny Marka Piekarczyka - finalisty XII edycji programu The Voice of Poland, w którym zdobył II miejsce.

Dziękujemy Wam droga publiczności za tak liczną obecność.

Zadanie zrealizowane w ramach projektu "Z Kulturą Na Ty", finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2023.

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 27-04-2023 09:31
Icons from IcoFont