Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Zapraszamy na spotkanie z przesłaniem i koncert Marka Piekarczyka

Marek Piekarczyk to polski wokalista, autor tekstów, a także osobowość telewizyjna i autor książki autobiograficznej wydanej w 2014 roku przy współpracy z Leszkiem Gnoińskim. Artysta jest znany z występów w zespole rockowym TSA, którego był wieloletnim wokalistą, od lat prowadzi też solową działalność artystyczną. Zasiada jako juror w programie TVP2 „The Voice of Poland”, a w 2019 roku został jurorem I edycji programu „The Voice of Senior”.

„Zwierzenia kontestatora” to trwające około 60 minut spotkanie, podczas którego Piekarczyk w sposób zaskakujący, wzruszający i z humorem wprowadza słuchaczy w 35 lat swojego bujnego życia. To podróż w czasie, a jednocześnie głośne wyznanie artysty, jak ważny jest dla niego człowiek, rodzina, dom, miłość, szacunek dla drugiego człowieka. Podczas spotkania poruszane są także trudne tematy zawarte w jego książce, a związane z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i tytoniu. Autor opowie o swoich doświadczeniach, przeżyciach i spotkaniach z ludźmi uzależnionymi.

Po spotkaniu odbędzie się koncert artysty. W repertuarze oprócz utworów Piekarczyka i zespołu TSA zawarte są piosenki artystów takich jak: Tadeusz Nalepa, Krzysztof Klenczon, Andrzej Zaucha, zespołu Niebiesko-Czarni czy piosenki Bogdana Łyszkiewicza z zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Spotkanie autorskie odbędzie się 23 kwietnia – rozpocznie się o godz. 17:00, koncert zaś o godz. 18:00.

Wstęp na oba wydarzenia jest bezpłatny (Zadanie finansowane jest ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2023.)

 

piekarczyk.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 10-03-2023 15:37
Icons from IcoFont