WALENTYNKOWY ESCAPE ROOM DLA DOROSŁYCH

Celebrować Walentynki można na różne sposoby, GBP w Zawoni zaprosiła swoich czytelników do udziału w Walentynkowym Escape Room dla dorosłych. W środowy wieczór grupa czytelników została zamknięta w bibliotece i ich zadaniem było wydostanie się z niej. Aby tego dokonać, po drodze musieli rozwiązać, szereg interaktywnych zadań, których kluczem tematycznym było święto zakochanych. Wyzwania związane były m.in. z patronem 14-ego lutego - św. Walentym, miłością w piosenkach i literaturze, miłości jako chemicznych procesów czy sercem - mięśniem napędzającym nas ludzi do uczuć i działania.

Udało się! Uczestnicy dotarli do skrzynki finalnej z kluczem otwierającym Bibliotekę i uwolnili się z zatrzaśniętego wnętrza.

Ale tak prędko nie opuścili biblioteki, ubolewali, że zabawa tak szybko się skończyła, bo chcieliby więcej.

Prawda jest jednak taka, że rozwiązywali wspólnie postawione im niełatwe zadania szybko i sprawnie. Chętnie też podyskutowali przy faworkach i kawie po skończonej zabawie, a za udział otrzymali Certyfikaty oraz drobne upominki.

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 16-02-2023 14:33