23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

WALENTYNKOWY ESCAPE ROOM DLA DOROSŁYCH

Celebrować Walentynki można na różne sposoby, GBP w Zawoni zaprosiła swoich czytelników do udziału w Walentynkowym Escape Room dla dorosłych. W środowy wieczór grupa czytelników została zamknięta w bibliotece i ich zadaniem było wydostanie się z niej. Aby tego dokonać, po drodze musieli rozwiązać, szereg interaktywnych zadań, których kluczem tematycznym było święto zakochanych. Wyzwania związane były m.in. z patronem 14-ego lutego - św. Walentym, miłością w piosenkach i literaturze, miłości jako chemicznych procesów czy sercem - mięśniem napędzającym nas ludzi do uczuć i działania.

Udało się! Uczestnicy dotarli do skrzynki finalnej z kluczem otwierającym Bibliotekę i uwolnili się z zatrzaśniętego wnętrza.

Ale tak prędko nie opuścili biblioteki, ubolewali, że zabawa tak szybko się skończyła, bo chcieliby więcej.

Prawda jest jednak taka, że rozwiązywali wspólnie postawione im niełatwe zadania szybko i sprawnie. Chętnie też podyskutowali przy faworkach i kawie po skończonej zabawie, a za udział otrzymali Certyfikaty oraz drobne upominki.

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 16-02-2023 14:33
Icons from IcoFont