23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Spektakl komediowy pt. „Seks w życiu mężczyzny”.

Czy zaplanowaliście już walentynkowy wieczór z GOKiem?

Już 17 lutego o godz. 19.00 w sali widowiskowej GOK odbędzie się spektakl w gwiazdorskiej obsadzie pt. „Seks w życiu mężczyzny”.

Główne role w sztuce grają - Jacek Borkowski oraz Adam Marjański.

Jacek Borkowski - jest jednym z najpopularniejszych aktorów polskich, znany m.in. z seriali „Na dobre i na złe”, „Na wspólnej”, „Klan”. Doskonale łączy obecność w kręgu sztuki z show-biznesem. Jako utalentowany wokalista brał również udział w programie „Jak oni śpiewają”.

Adam Marjański to niezapomniany Jan Bohatyrowicz z filmu „Nad Niemnem”. Wystąpił również w „Sztuce kochania”, serialu „Barwy szczęścia”, „Wojenne dziewczyny”, na co dzień aktor Teatru Łódzkiego. Stroni od sensacji, a publicznie pojawia się kiedy gra. Spotkanie z nim może być gratką dla pań, które do dziś pamiętają romantyczne sceny z Nad Niemnem i sensacją z powodu nowej, komediowej roli w "Seks w życiu mężczyzny".

"Seks w życiu mężczyzny" to komediowe spotkaniem terapeuty – Jacka Borkowskiego z pacjentem – Adamem Marjańskim. Zadaniem lekarza jest odblokowanie i uzdrowienie swojego klienta w sferze seksu za pomocą niekonwencjonalnych metod. Seks staje się pretekstem do dalszych, głębszych rozmów.

W przedstawieniu tym dużą rolę odgrywa publiczność. Jest ona włączona do czynnego udziału w spektaklu. Zadaniem aktorów jest odblokowanie widzów i zachęcenie ich do interaktywnego uczestnictwa.

Nie może Was tego wieczoru zabraknąć razem z nami!

 

SPEKTAKL KABARETOWY.png

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 03-02-2023 09:54
Icons from IcoFont