Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

KARNAWAŁOWA BIBLIOTECZNA POCZYTAJKA CZ. 2

Słuchajcie, trzeba mieć niebywałego pecha, żeby dwukrotnie zgubić stroje karnawałowe! 
Tak właśnie się stało w przypadku Franka i Oli - dzieci z przedszkola - które znalazły się w tarapatach. Na ratunek pospieszyła tym razem grupa "0a" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zawoni pod opieką Pani Jolanty Warzechy oraz Pani Sylwii Sych. 
Dzieci okazały się nad wyraz pomocne i uczynne, rozwiązywały wytrwale kolejne zagadki oraz z ogromną radością odczytywały miejsca ukrycia poszczególnych części strojów karnawałowych Franka i Oli. Z wielkim zapałem i radością odnajdywały ukryte koperty, kompletowały stroje przedszkolnych pechowców i z ogromną ciekawością oczekiwały kolejnych bibliotecznych wyzwań.
Mali Uczestnicy styczniowej Poczytajki z niebywałym zaangażowaniem "łamali" sobie języki podczas słownej gimnastyki, bez trudu odgadywali wcale nie łatwe literozagadki, a nawet i Panią Bibliotekarkę zaskoczyli swoimi świetnymi szaradami! Przy tym wszystkim było mnóstwo śmiechu oraz niczym nieskrępowanej dziecięcej zabawy. 
Pani Bibliotekarka dowiedziała się również o planach karnawałowych "zerówkowiczów" i już wie, że szykuje się nie lada przebierana zabawa!
Na spotkaniu nie zabrakło karnawałowej fotobudki obfitującej w rekwizyty przeróżnych postaci, a na koniec tej miłej i ciekawej bibliotecznej przygody Dzieciom rozdane zostały pamiątkowe dyplomy i upominki za udział w wielce absorbujących zadaniach i grach.

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 25-01-2023 12:48
Icons from IcoFont