Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

SPOTKANIE AUTORSKIE Z BARBARĄ SADURSKĄ

Drodzy czytelnicy! Z wielkim hukiem wchodzimy w nowy rok i spieszymy Was uraczyć kolejną dobrą wiadomością bo, już niebawem, już za chwilę pierwsze spotkanie autorskie w tym roku.

Spotkanie ufundowała nam Rozczytana Aglomeracja, na którą jak zwykle możemy liczyć. A tym razem spotkamy się z Barbarą Sadurską – prawniczką, niezwykłą pisarką, autorką scenariuszy teatralnych i radiowych, stypendystką Miasta Krakowa. Pani Barbara debiutowała zbiorem opowiadań „Mapa”, za który otrzymała Nagrodę im. W. Gombrowicza, Nagrodę Miasta Literatury UNESCO oraz tytuł O!Lśnienia Roku w kategorii Literatura przyznawany przez Miasto Kraków oraz Onet.

Jej teksty pojawiały się w Twórczości, Piśmie – Magazynie Opinii, Miesięczniku Znak oraz w Wizjach, Kontencie i Stronie czynnej. Jest współautorką (z Jerzym Franczakiem) gry fabularnej FABU.

Barbara Sadurska odwiedzi naszą bibliotekę 2 lutego o godzinie 17:00.,na które serdecznie Was zapraszamy, a już od dzisiaj jest możliwość kupienia jej dwóch świetnych książek (25zł za egzemplarz) – nagrodzonej "Mapy" oraz 'Czarnego Hetmana", który będzie niebawem tłumaczony na język Serbski.

Plakat Sadurska.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 12-01-2023 15:17
Icons from IcoFont