Zapraszamy wystawców - rękodzielników, twórców ozdób świątecznych do udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym 16 grudnia 2023 roku.

Logo GOK

„Babciu, Dziadku Jesteście Ważni”

Styczeń to czas, kiedy świętujemy dwa ważne wydarzenia w roku – Dzień Babci i Dzień Dziadka, są to wyjątkowe dni dlatego chcemy zadbać o to, aby były należycie zapamiętane. Wszyscy wiemy, że babcia zna sposoby na kaszel i zawsze możemy liczyć na jej pyszne wypieki, a dziadek zabierze na spacer i chętnie poopowiada historie z młodzieńczych lat. Zarówno my dla nich, jak i oni dla nas są kimś bardzo ważnym w życiu, dobrze jest więc sprawić im miłą niespodziankę z okazji ich święta, aby wspomnienia z tego dnia były niezapomniane. Postanowiliśmy więc zaaranżować specjalnie na tę okazję mini sesję zdjęciową pod nazwą „Babciu, Dziadku Jesteście Ważni”. Zdjęcia to wspaniała pamiątka zarówno dla Dziadków, Wnuków jak i całej Rodziny.

Sesje będą realizowane w dniach 18,19,20 stycznia 2023 roku, w GOKu ul. Szkolna 1 wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się. Ilość sesji ograniczona, konkretne terminy i godziny ustalane będą indywidualnie pod numerem telefonu: 71 312 81 18.

Po zakończeniu sesji wybrane zdjęcia zostaną wysłane na podanego wcześniej maila.

Uczestnictwo w sesji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnianie i utrwalenie wizerunku osób uczestniczących w sesji przez Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni, w szczególności wykorzystanie, utrwalenie i powielanie wykonanych zdjęć oraz ujęć wideo za pośrednictwem mediów społecznościowych, stron internetowych, lokalnych gazet wyłącznie w celu promocyjno-informacyjnym.

 

sesjadziadkowie.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 11-01-2023 11:28
Icons from IcoFont