Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

WYZWANIE CZYTELNICZE 2023

Za nami druga edycja Wyzwania Czytelniczego dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoni wraz z Filią GBP w Czeszowie. Akcja trwała prawie przez cały 2022 rok i była znakomitym pretekstem, aby wyjść ze swojej czytelniczej strefy komfortu i sięgać po gatunki literackie do tej pory nie zgłębiane. Wkrótce podsumowanie akcji i wręczenie nagród.

Tymczasem zapraszamy Was do trzeciej edycji całorocznego Wyzwania. W roku 2023 przygotowaliśmy dla Was Wyzwanie Czytelnicze pt. "Przeczytam tyle książek, ile mam wzrostu!"
Uczestnicy dokonują pomiaru w centymetrach grubości grzbietów wypożyczonych z naszych bibliotek przeczytanych książek. Wystarczy zgłosić się w jednej z naszych Bibliotek i odebrać poster do uzupełniania. Wyniki pomiaru należy zapisywać na bibliotecznym posterze. Uczestnicy, u których suma grubości grzbietów przeczytanych książek (mierzonych w centymetrach) będzie równa lub przewyższy ich wzrost (mierzony w centymetrach), otrzymają nagrody. Akcja trwa do 20 grudnia 2023 roku włącznie. Zatem do dzieła!

UWAGA! Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest posiadanie karty bibliotecznej przynajmniej jednej z bibliotek w naszej gminie oraz korzystanie z zasobów bibliotecznych (za zaliczone książki uważać będziemy te, które znajdują się w księgozbiorach bibliotek).

PDFWyzwanie Czytelnicze 2023 Regulamin.pdf (441,96KB)

1.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 11-01-2023 09:32
Icons from IcoFont