Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

Za nami pierwsze, jakże entuzjastyczne, spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece w Zawoni. Było to spotkanie organizacyjne, podczas którego Uczestnicy dowiedzieli się o formie spotkań i zasadach funkcjonowania DKK. Zapoznali się z regulaminem oraz zapisami przez aplikację ActiveNow. Rozdane zostały egzemplarze książki "27 śmierci Toby`ego Obeda", którą będziemy omawiać na najbliższym listopadowym DKK.

W drugiej części spotkania zaproponowaliśmy niekonwencjonalne wprowadzenie w świat powieści i zagraliśmy w kilka gier im poświęconych, np. romantyczne memory czy przyporządkuj rekwizyty do danego tytułu. Grupa Uczestników okazała się być pełną zapału i werwy oraz otwartą na nowe wyzwania. Wszyscy odważnie przystąpili do wyznaczonych zadań i bardzo chętnie ze sobą współpracowali.

Ogromnie się cieszymy, że Dyskusyjny Klub Książki, będący wspaniałą ideą, ruszył w naszej Bibliotece. Mamy nadzieję, że spotkania DKK staną się przestrzenią, w której wymienimy się nie tylko spostrzeżeniami na temat danych pozycji, ale również podzielimy się doświadczeniami, emocjami, poglądami.

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 13-10-2022 14:14
Icons from IcoFont