Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Babski Rajd Rowerowy IV Edycja

Kochani już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia. W tym roku odwiedzimy sołectwo Kałowice i pod hasłem Babski Rajd Rowerowy czyli „Rowerem Po Zdrowie" będziemy promować turystykę rowerową i namawiać do aktywności ruchowej, bo jak powszechnie wiadomo rowerem można jeździć w każdym wieku.
Co najważniejsze w tym roku każdy kto z nami pojedzie będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać się, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie z medalistami olimpijskimi, kolarzami światowej sławy, bowiem Ambasadorami tegorocznego rajdu będą Pan Mieczysław Nowicki oraz Tadeusz Mytnik, jeśli chcesz poznać kulisy Wyścigu Pokoju i otrzymać certyfikat z Autografem zapisz się na rajd i wspólny przejazd. Ponadto jak zawsze ognisko z pieczonymi kiełbaskami i rodzinna atmosfera. Czekamy na wielbicieli dwóch kółek, nie zapomnijcie o kaskach i kamizelkach odblaskowych :)

Szczegóły na plakacie lub pod tel. 71/312 81 18.
Organizatorem jest Fundacja Zatrzymać Czas. Spotkanie odbywa się w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
Gmina Zawonia, Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni oraz Sołectwo Kałowice

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 28-09-2022 08:59
Icons from IcoFont