Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA WAKACJE"

Z przyjemnością informujemy, że konkurs biblioteczny pt. „Zabierz książkę na wakacje” został rozstrzygnięty! 
Na konkurs wpłynęło 18 artystycznych zdjęć wykonanych przez naszych Czytelników. Poziom zaangażowania i artystycznego zacięcia wśród Uczestników wręcz onieśmiela.

Internauci mogli zdecydować, które zdjęcie jest wg nich najpiękniejsze i to zdjęcie "lajkowali", ale trzeba przyznać, że poziom był bardzo wyrównany! Zdjęcia można było oceniać do 18 września, a teraz przyszedł czas na wyniki. Uwaga, fanfary...


I miejsce - Hanna Nóżka

II miejsce - Jadwiga Romanowska

III miejsce - Karol Romanowski

Kiedyś Wisława Szymborska powiedziała, że "Czytanie książek to najwspanialsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła". My chcielibyśmy jeszcze uzupełnić tę myśl słowami, że kiedy czyta "mały człowiek", to jest to radość i zabawa podwójna. A kiedy chce się ten "mały człowiek" dzielić swoją pasją czytania z innymi, że jest to radość potrójna! :)
Konkurs biblioteczny pt. „Zabierz książkę na wakacje” umożliwił podzielenie się pasją czytelniczą z innymi, pokazał, że czytać można zawsze i wszędzie i że jest to piękna przygoda, którą można przeżywać także, a nawet przede wszystkim podczas wakacji.
Poniżej relacja z finału wakacyjnego konkursu :) Zwycięzcy z rąk Pani Agnieszki Buczak Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zawoni dyplomy, nagrody książkowe i drobne upominki.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom jeszcze raz ogromnie dziękujemy za udział w konkursie. Ogromnie się cieszymy, że konkurs cieszył się tak dużą popularnością wśród Czytelników naszej biblioteki. Czytajmy książko! Bo warto! 

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 24-09-2022 08:19
Icons from IcoFont