23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

IV Babski Rajd Rowerowy

Kochani już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia. W tym roku odwiedzimy sołectwo Kałowice i pod hasłem Babski Rajd Rowerowy czyli „Rowerem Po Zdrowie" będziemy promować turystykę rowerową i namawiać do aktywności ruchowej, bo jak powszechnie wiadomo rowerem można jeździć w każdym wieku.

 Co najważniejsze w tym roku każdy kto z nami pojedzie będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać się, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie z medalistami olimpijskimi, kolarzami światowej sławy, bowiem Ambasadorami tegorocznego rajdu będą Pan Mieczysław Nowicki oraz Tadeusz Mytnik, jeśli chcesz poznać kulisy  Wyścigu Pokoju i otrzymać certyfikat z Autografem zapisz się na rajd i wspólny przejazd. Ponadto jak zawsze ognisko z pieczonymi kiełbaskami i rodzinna atmosfera. Czekamy na wielbicieli dwóch kółek, nie zapomnijcie o kaskach i kamizelkach odblaskowych :)

Szczegóły na plakacie lub pod tel. 71/312 81 18.

Organizatorem jest Fundacja Zatrzymać Czas.  Spotkanie odbywa się w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Gmina Zawonia, Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni oraz Sołectwo Kałowice

rowerempozdrowie_plakat-01.jpegrowerempozdrowie_plakat-01mapa.jpeg

PDFRegulamin Babskiego Rajdu Rowerowego.pdf (277,33KB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikował: Kamila Kruszona
Data publikacji: 22-09-2022 11:20
Icons from IcoFont