Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia 9.10.2022 godz. 11:00 Zapraszamy.

Logo GOK

IV Babski Rajd Rowerowy

Kochani już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia. W tym roku odwiedzimy sołectwo Kałowice i pod hasłem Babski Rajd Rowerowy czyli „Rowerem Po Zdrowie" będziemy promować turystykę rowerową i namawiać do aktywności ruchowej, bo jak powszechnie wiadomo rowerem można jeździć w każdym wieku.

 Co najważniejsze w tym roku każdy kto z nami pojedzie będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać się, porozmawiać, wziąć autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie z medalistami olimpijskimi, kolarzami światowej sławy, bowiem Ambasadorami tegorocznego rajdu będą Pan Mieczysław Nowicki oraz Tadeusz Mytnik, jeśli chcesz poznać kulisy  Wyścigu Pokoju i otrzymać certyfikat z Autografem zapisz się na rajd i wspólny przejazd. Ponadto jak zawsze ognisko z pieczonymi kiełbaskami i rodzinna atmosfera. Czekamy na wielbicieli dwóch kółek, nie zapomnijcie o kaskach i kamizelkach odblaskowych :)

Szczegóły na plakacie lub pod tel. 71/312 81 18.

Organizatorem jest Fundacja Zatrzymać Czas.  Spotkanie odbywa się w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Gmina Zawonia, Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni oraz Sołectwo Kałowice

rowerempozdrowie_plakat-01.jpeg

PDFRegulamin Babskiego Rajdu Rowerowego.pdf (277,33KB)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikował: Kamila Kruszona
Data publikacji: 22-09-2022 11:20
Icons from IcoFont