23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Spotkanie autorskie z Grahamem Mastertonem

Aglomeracja Wrocławska oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoni zapraszają na Spotkanie Autorskie z Grahamem Mastertonem - brytyjskim autorem znanym ze swoich horrorów. Poza nimi pisze również thrillery, powieści historyczne, nowele o klęskach żywiołowych, nowele dla dzieci, opowiadania oraz sagi historyczne. 
Graham Masterton jest poczytnym pisarzem, wielokrotnie nagradzanym za swoje opowiadania i powieści. Spod Jego pióra wyszło ponad 100 książek, które zostały przetłumaczone na 18 języków. Niektóre doczekały się również ekranizacji. 
Graham Masterton ceni sobie Polskę i od czasu do czasu składa nam wizyty :) 30 września o godzinie 18:00 będziemy mieli przyjemnośc gościć pisarza w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zawoni podczas spotkania autorskiego. Czy spotkanie będzie wyjątkowe? Już teraz możemy odpowiedzieć Wam, że tak! Przekonajcie się sami i przyjdźcie :) Zapraszamy!

plakat-Graham-Masterton_web2.jpeg

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 09-09-2022 13:31
Icons from IcoFont