23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

LUTY 2022

Kochani! Styczeń upłynął dość szybko i czas odsłonić lutowy motyw przewodni Wyzwania Czytelniczego. Od dzisiaj znajdujemy się w "Bajkowym lutym".
Ten miesiąc dedykujemy bajkom czyli formom literackim, które niosą ze sobą przesłanie i ładunek emocjonalny oraz zawierają morał. Możecie sięgać po mądre bajki edukacyjne lub ciekawe bajki przygodowe, te żartobliwie napisane, jak i uładzone, pisane wierszem bądź prozą. Pod pojęciem "Bajkowego lutego" mieszczą się także bajki ludowe, baśnie i legendy :) Możecie też, jeśli tylko macie ochotę, wypożyczyć książki dziecięce szczególnie bliskie Waszemu sercu, darzone sentymentem i niesłabnącą czytelniczą miłością.
Część z Was podjęła się tegorocznego wyzwania, ale pamiętajcie, że zadania można zaliczać także wstecz i np. "Fantastyczny styczeń" możecie zaliczyć w lutym, marcu czy nawet grudniu.

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 06-06-2022 09:24
Icons from IcoFont