23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Warsztaty " Mama i Ja"

26 Maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbyły się warsztaty z okazji Dnia Matki pod nazwą "Mama i Ja", a ponieważ wszystkie mamy są wyjątkowe nie można traktować tego święta jak zwykłego dnia dlaczego więc tego nie wykorzystać i nie zrobić czegoś wspólnie?

Najczęściej obdarowujemy nasze mamy kwiatami, słodkimi upominkami, staramy się wyrazić naszą wdzięczność na wiele różnych sposobów, my zaproponowaliśmy oprócz warsztatów, coś co jest chyba najcenniejsze, ale jakże trudne w dzisiejszych czasach czyli wspólne spędzenie czasu.

Podczas warsztatów powstały piękne makramowe lalki, przedstawiające uczestników warsztatów. Na wspólnych huśtawkach znalazły się mamy, córki i synowie :)

Pamiętajcie, przede wszystkim liczy się pamięć, bo trud i wysiłek jaki ponoszą matki w wychowanie dzieci jest niezmierzony, dlatego powinniśmy im wyrażać za to wdzięczność, a ta często gubi się w natłoku spraw codziennych.

Dziękujemy wszystkim mamom i dzieciom za udział w warsztatach, a Pani Danusi Krasuckiej za poprowadzenie. Zobaczcie sami jakie cudne prace powstały na naszych warsztatach :)

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 27-05-2022 11:51
Icons from IcoFont