Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Rodzinny Piknik Z Okazji Dnia Dziecka

Szanowne Młode Pokolenie! Już od ponad 60-ciu lat w dniu

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Ten dzień świętowaliśmy zawsze z Wami – wspólnie uczestnicząc w kolorowych, wesołych, pełnych zabaw wydarzeniach. Było radośnie, a uśmiech na Waszych twarzach był dla nas – tych dorosłych “dzieci” – czymś najlepszym, czego mogliśmy oczekiwać.

Zadajemy sobie pytanie, czy w tym roku może być inaczej?

Nie !!!!!!!!!

Już dzisiaj zapraszamy całe rodziny na piknik!!! 4 czerwca będzie głośno i kolorowo. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i niespodzianek: gry, zabawy z animatorami, balonowy ogród, malowanie twarzy, spotkanie ze strażakiem- pokaz wozu strażackiego z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zawoni, pokaz i warsztaty z Taekwondo, które poprowadzi Dariusz Kowalkowski, kiermasz książek, loteria fantowa, rodzinny taniec Zumba, pokaz dużych baniek mydlanych, strefa relaksu, pokaz udzielania pierwszej pomocy, który poprowadzi ratownik medyczny Zenon Łoś.

O godzinie 15:00 zapraszamy na fantastyczne przedstawienie muzyczne z Siostry WAJS & Stonoga

Na zakończenie odbędzie się eksplozja kolorów (prosimy o zabezpieczenie oczu podczas eksplozji, mogą być okulary do pływania lub przeciwsłoneczne)

Pamiętajcie, zabierzcie ze sobą kocyki :) Dla dzieci z Gminy Zawonia słodka niespodzianka ufundowana przez Artur Gąsiorek Place Zabaw Free Kids

Podczas pikniku Pan Dariusz Kowalkowski wraz z wolontariuszami będzie kwestował na rzecz chorego na nowotwór Kamilka Dziurdzińskiego.

W tym szczególnym dniu życzymy Wam ZABAWY BEZ OGRANICZEŃ! Niech młode lata upływają Wam w radości i codziennym dobrym humorze! Bawcie się, zdobywajcie wiedzę, odkrywajcie Świat Waszych Marzeń, bądźcie Sobą!

Przedstawienie muzyczne finansowane jest ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień dla Gminy Zawonia na rok 2022.

dzienDziecka2022.jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 17-05-2022 19:00
Icons from IcoFont