Zapraszamy na wyjątkową galę muzyczną, niezapomniany koncert z okazji Dnia Matki - "Trzech Tenorów i Ona" - 26 maja o godzinie 17:00

Logo GOK

Dystans, albo wszyscy umrzemy

"Dystans, albo wszyscy umrzemy" tak brzmiał tytuł niedzielnego stand upu muzycznego w wykonaniu Dominika Gwit - Dunaszewska i jej zespołu . W obecnych czasach dążenie do bycia perfekcyjną osobą stało się obsesją wielu ludzi. Efektem tego jest utrata zdrowego podejścia do życia i traktowanie siebie zbyt poważnie. To z kolei prowadzi do kumulowania emocji oraz stresu, a także spadku pewności siebie. Co to znaczy mieć dystans do siebie? W jaki sposób objawia się ta umiejętność? Jak nabrać dystansu do siebie i przestać się przejmować? To nie jest łatwe, dlatego mając tę świadomość zaprosiliśmy do siebie aktorkę Dominikę Gwit, która w zabawny, ale bardzo szczery sposób opowiedziała o życiu i o tym, dlaczego dystans do siebie i świata może polepszyć nam jakość życia!

Wszystkie opowiedziane historie były okraszone największymi hitami polskiej piosenki. Dziękujemy za tę cenną lekcję tolerancji, szacunku i miłości do samego siebie :)

Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

fot: Katarzyna Kasprzak

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 26-04-2022 13:08
Icons from IcoFont