Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w IV edycji Babskiego  Rajdu Rowerowego w Gminie Zawonia 9.10.2022 godz. 11:00 Zapraszamy.

Logo GOK

Teatr Na Walizkach

27 marca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru. Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy naszych mieszkańców, dla których przygotowaliśmy małą, teatralną niespodziankę!

Na nasze zaproszenie wystąpił dla nas Teatr Na Walizkach w przedstawieniu "Trzeźwy Wieczór Komediowy". Mieliśmy niecodzienną okazję zobaczyć komediowy spektakl dla dorosłych w konwencji kabaretu - kalejdoskop komicznych scen, wątków i skeczy. To program z olbrzymią dawką humoru i rozrywki.

Twórczość Teatru Na Walizkach, to przede wszystkim komedie mieszczące się w konwencji teatru ulicznego, teatru improwizacji, visual comedy oraz cyrk.

Teatr występował na wielu imprezach teatralnych i na festiwalach teatrów ulicznych w Polsce oraz wielokrotnie gościł za granicą, gdzie dzięki swej oryginalnej i „międzynarodowej” formie był entuzjastycznie przyjmowany.

Członkowie Teatru Na Walizkach są zawodowymi aktorami, a my z ogromnym zaszczytem mieliśmy okazję gościć Ich w swoich skromnych progach , dziękujemy :)

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu "Otwórz się na Kulturę"

Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

 

 

Opublikował: Danuta Krasucka
Data publikacji: 28-03-2022 13:56
Icons from IcoFont