23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Jarmark Wielkanocny 2022

9 kwietnia (sobota) w godzinach od 9.00 do 15.00 zapraszamy na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na placu przy ul. Trzebnickiej 11 w Zawoni.

Świątecznym zakupom i atmosferze towarzyszyć będą występy Zespołów Ludowych, kiermasz książek i wyrobów świątecznych, wspólne malowanie Wielkanocnej Pisanki, animacje oraz inne atrakcje.

W ofercie proponujemy m.in. swojskie jadło, ozdoby świąteczne i przepiękne wyroby rękodzielnicze, które mogą być niepowtarzalnymi prezentami wielkanocnego zajączka.

Przy okazji Jarmarku zostanie również rozstrzygnięty konkurs na „Palmę Wielkanocną”, natomiast dla dzieci odbędzie się specjalny konkurs świąteczny "Pisanka- Niespodzianka", swój debiut będzie miała także wystawa kartek świątecznych wykonanych przez dzieci na zajęciach Akademia Kodowania. Zapraszamy do wspólnego świętowania. Szczegóły na plakacie.

AGNIESZKA WERSTA- WÓJT GMINY ZAWONIA ORAZ DYREKTOR GMINN.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 28-03-2022 13:54
Icons from IcoFont