Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Warsztaty dietetyczne " Jedzenie ma znaczenie"

10 marca pod hasłem Jedzenie ma znaczenie, odbyły się warsztaty dietetyczne.

Czy zdrowe żywienie musi być skomplikowane? Czy trudno jest znaleźć swoje optimum w dbaniu o zdrowie? Odpowiedzi na te i inne pytania mogliśmy uzyskać na warsztatach dietetycznych , które poprowadziła Pani  Iwona Gryszkin dietetyk kliniczny.

Pani Iwona uświadamiała uczestników warsztatów o tym , jak ważna jest edukacja żywieniowa i jej ewolucja. Warsztaty miały na celu nie tylko zintegrować uczestników, ale przede wszystkim dostarczyć ważnej wiedzy i pomóc budować zdrowe nawyki żywieniowe.

Pani Iwona zajmuję się również naturpatią i wykorzystuje naturalne terapie wspomagające regenerację organizmu, również szkoli sie się w obszarze akupunktury.

Specjalizuje się w dietetyce z zakresu chorób metabolicznych, chorób układu krążenia jak również zaburzeń neurodegeneracyjnych i onkologicznych.

Interesuję medycyną naturalną, ludową i ziołolecznictwem, ale jej n największą pasją jest człowiek i jego istota. Potrafi wsłuchać się w jego potrzeby i dołożyć wszelkich starań, aby ułożony plan żywieniowy był skuteczny, smaczny i ciekawy, ale także dopasowany do stylu życia oraz umiejętności kulinarnych.

Bo metoda małych kroków i stopniowa zmiana stylu życia i żywienia to priorytet.

Po spotkaniu każda z Pań mogła uzyskać indywidualną poradę dotyczącą zdrowego odżywiania.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu Otwórz się na Kulturę - dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 17-03-2022 14:18
Icons from IcoFont