23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Spotkanie z przesłaniem w roli głównej Michał Koterski

Kochani mamy dla Was niecodzienne zaproszenie na wyjątkowe spotkanie z Michałem „Miśkiem” Koterskim, aktorem filmowym, serialowym oraz teatralnym, który udziela również głosu w polskich przekładach filmów i bajek. Artysta po wielu zakrętach i życiowych perturbacjach przeszedł głęboką przemianę i o tej przemianie oraz wielu innych ważnych sprawach będzie opowiadał podczas wspomnianego spotkania. Aktor debiutował w filmach swojego ojca – wybitnego reżysera Marka Koterskiego – jako jedna z postaci kultowej serii filmów o Adasiu Miauczyńskim. Zdobył ogromną popularność i sympatię widzów, często gości w obsadach ulubionych polskich seriali, jest znakomitym satyrykiem i niebanalną postacią medialną. Aktora Ostatnio mieliśmy okazję oglądać w filmie pt. "Gierek", w którym gra główną rolę.
Przed spotkaniem z naszym gościem będzie wyświetlany film z jego udziałem
pt. 7 Uczuć w reżyserii Marka Koterskiego z 2018 r.
Zapraszamy, tego nie możecie przegapić.

Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.

Spotkanie z Michałem Koterskim.png

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 11-03-2022 10:31
Icons from IcoFont