23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Dzień Teatru

27 marca obchodzimy Dzień Teatru, z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne „Bukiet Talentów” To rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. Spektakl porusza ekologiczne tematy, uwrażliwiając widzów na potrzeby środowiska. Kształtując ekologiczne nawyki, przedstawienie promuje zdrowie, wpisując się w nurt profilaktyki alkoholowej oraz przeciwdziałania narkomanii. Dzieci mają szansę zmienić świat, zmieniając swoje przyzwyczajenia i ucząc się szacunku do świata przyrody. A to wszystko z wyjątkowymi bohaterami spektaklu. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska. Bohaterami spektaklu "Bukiet Talentów" są trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Mają one ważną misję – uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi! Który z nich zasługuje najmocniej na tytuł ekologicznego bohatera? Który z kwiatów zaprezentuje największy talent? Wszystko rozstrzygnie się na Kwiatoturnieju, którego będziecie świadkami! Czekamy na Was 20 marca w niedzielę :)

Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022.jpeg

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 10-03-2022 18:07
Icons from IcoFont