23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

PODSUMOWANIE WYZWANIA CZYTELNICZEGO 2021

Za nami pierwsza edycja Wyzwania Czytelniczego dla czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Zawoni i filii GBP w Czeszowie. Akcja trwała prawie przez cały 2021 rok i była nie lada wyzwaniem, ale też i frajdą, daleką od nudy… Przeczytać 21 książek jednego roku – toż to znakomity cel! 
Do wyzwania przystąpiło 42 czytelników - dzieci, młodzież i dorośli, którzy zmagali się z 21 czytelniczymi wyzwaniami. Sześciu czytelników zaliczyło wszystkie zadania, innym zabrakło wytrwałości.
Wczoraj odbyło się wręczenie nagród książkowych dla tych, którzy dotrwali do końca i ukończyli Wyzwanie :) Wśród zwycięzców są: Paulina King, Scarlett King, Idrys King, Julia Siwik, Alicji Dłubek i Agata Dłubek. 
Wszystkim nagrodzonym Uczestnikom gratulujemy wytrwałości i zaangażowania :)
Zachęcamy do udziału w następnej edycji Wyzwania Czytelniczego! Szczegóły na stronie gokzawonia.pl oraz fb Biblioteki w Zawoni i Czeszowie.

 

Opublikował: Magdalena Musiał
Data publikacji: 27-01-2022 15:02
Icons from IcoFont