23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

W niedzielę 5 grudnia w pięknej zimowej aurze odbył się Jarmark Świąteczny połączony z wizytą Świętego Mikołaja. Na jarmarku można było kupić mnóstwo wyrobów rękodzielniczych i nie tylko. Swojskie wędliny i karpia wędzonego, kiszonki, kozie sery, oscypki, miody i wyroby pszczele, mydełka naturalne, oleje, zioła, bombki i biżuteria ręcznie robiona, ikony, swojskie ciasta i inne cuda i wianki .

W świąteczny nastrój wprowadzili nas Ola i Marcel , zagrali i cudownie zaśpiewają kolędy i pastorałki. Anielski głos Oli doprowadził wiele osób do wzruszeń. Następnie odwiedził nas Elf Mat ze swoim show pod tytułem "Niezwykłe Prezenty" wszystkie dzieci były zachwycone jego występem. Kolejnym punktem były warsztaty florystyczne, malowania bombek i robienia ozdób świątecznych które cieszyły się dużym powodzeniem nie tylko śród dzieci . Nie mogło zabraknąć występu dzieci z formacji Motylki które pokazały dwa świąteczne tańce. Punktem kulminacyjnym była wizyta Świętego Mikołaja , który rozdał upominki wszystkim dzieciakom.

Nie zabrakło kiermaszu książek, który cieszył się ogromnym powodzeniem no i scenek świątecznych gdzie można było sobie zrobić świąteczne zdjęcie. Na zakończenie tego wspaniałego dnia, odbył się pokaz Ogni w wykonaniu Elfów.

Dziękujemy za to, że byliście z nami do zobaczenie 19 grudnia na Rodzinnym Kolędowaniu .

 

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 07-12-2021 13:42
Icons from IcoFont