Zapraszamy na oszałamiający koktajl muzyczny prosto z nowojorskiego Broadwayu! Rezerwacja biletów pod numerem telefonu: 71 312 81 18

Logo GOK

Jarmark Świąteczny

Ho, ho, ho!!!! Czy są tu grzeczne dzieci :)

Zapraszamy całe rodziny na Jarmark Świąteczny, spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami Elfami:)

Czeka wiele atrakcji i niespodzianek :)

W programie:

Od 10:00 Jarmark Bożonarodzeniowy na którym będzie można kupić cuda-wianki :) ozdoby świąteczne, wyroby wędliniarskie oraz mnóstwo innych różności.

Od 15:00 zacznie się dziać na naszej scenie!!!

W świąteczny nastrój wprowadzą nas Eliza Mark i Marcel Frąckowiak, zagrają i pięknie zaśpiewają kolędy i pastorałki. Następnie wszystkie dzieci zostaną zaproszone na show pod tytułem "Niezwykłe Prezenty" w wykonaniu teatru Mimezis Art - Artyści do zadań specjalnych, odbędą się też warsztaty florystyczne, rękodzielnicze i malowanie bombek, podczas których pogadamy na różne ważne tematy. Punktem kulminacyjnym będzie wizyta Świętego Mikołaja, który rozda upominki wszystkim dzieciakom.

Nie zabraknie kiermaszu książek, występów naszych dzieciaków a na sam koniec odbędzie się Pokaz Ognia w wykonaniu Elfów.

Rezerwujcie czas i spędźmy go razem.

Część zadania finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Festive Modern Winter Fair Christmas Festival Poster (1).png

PDFregulamin-jarmarku-skonwertowany.pdf (111,88KB)

PDFzgloszenie-stoiska.pdf (69,77KB)

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 23-11-2021 09:24
Icons from IcoFont