23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Kochani Uczestnicy i Kibice Biegu na Biało Czerwono -Niedary 14 listopada 2021r.

Kochani Uczestnicy i Kibice Biegu na Biało Czerwono -Niedary 14 listopada 2021r.

III edycja imprezy biegowej "Biegamy na Biało-Czerwono" za nami i nieoczekiwana radość, radość z frekwencji uczestników, z obecności kibiców oraz pięknej pogody. Cieszą również uśmiechy na twarzach uczestników biegu, co możemy zobaczyć na fantastycznych zdjęciach i serdeczna atmosfera. Wszystko to sprawia, że chcemy, aby bieg stał się naszą wspólną sprawą i tradycją, aby z roku na rok rozrastał się coraz bardziej. Nieopisaną radością i dumą napawa nas fakt, że na starcie mogliśmy przywitać naszego gościa specjalnego, który wziął udział w naszej imprezie Jacek MEZO Mejer z żoną Wera Mejer, dziękujemy za obecność :)

Organizacja imprezy biegowej była dla nas wielkim wyzwaniem i wydarzeniem, dlatego w tym miejscu chcemy szczególnie podziękować Sponsorom: Firmie GEMBIAK – MIKSTACKI SP.J, @PLAST- MET Systemy Ogrodzeniowe z Trzebnicy, Sportowy Sklep oraz Sklep Biegacza, Patronom Medialnym, Prowadzącemu imprezę Panu Januszowi Pancerzowi, Osp Złotów, Policji z Wydziału Ruchu Drogowego, służbie medycznej, Panu Konradowi Jankowskiemu i jego rodzicom oraz Wolontariuszom.

Szczególne podziękowania dla Komandora Biegu Pana Szymona Kuczyńskiego oraz wszystkich tych, których nie wymieniliśmy za nieocenioną pracę, za dar serca, za cząstkę siebie w tak wspaniałym dniu. Podziękowania składamy dla Agnieszka Wersta - Wójt Gminy Zawonia za wsparcie przy organizacji i obecność :)

Do zobaczenia za rok :)

Fot.Katarzyna Kasprzak

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 16-11-2021 19:54
Icons from IcoFont