23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Zaduszki JAZZOWE

Zapraszamy na wyjątkowy muzyczny wieczór, podczas którego będzie można usłyszeć i powspominać wybitnych polskich artystów, których już z nami nie ma. Koncert w wykonaniu uczestników odcinków finałowych 11. edycji The Voice of Poland z Wrocławia, czyli: Natalii Szczypuły, Anny Malek, Wojciecha Lechończaka, Jędrzeja Skiby i Michała Bobera.

W lirycznych utworach takich jak m.in. "C'est la vie", "Kiedy mnie już nie będzie", "Lubię wracać tam gdzie byłem", "To co dał nam świat", takich artystów jak Anna Jantar, Krzysztof Krawczyk, Zbigniew Wodecki, Andrzej Zaucha, Czesław Niemen, Agnieszka Osiecka i wielu innych, będziemy mogli przejrzeć się jak w lustrze i choć chwilę zastanowić nad pośpiechem każdego dnia. To wydarzenie pozwoli każdemu z nas spojrzeć w głąb siebie i będzie próbą zwrócenia uwagi na rzeczy, które są w życiu naprawdę ważne.

​W koncercie nie zabranie kompozycji opowiadających o przemijaniu i jesieni życia, które dają jednocześnie wiele nadziei i pogody. To ciepły koncert, który poprzez muzykę nastroi spokojem nasze dusze.

Wystąpią:
Natalia Szczypuła
Anna Malek
Wojciech Lechończak
Jędrzej Skiba
Michał Bober
wraz z towarzyszącym zespołem muzycznym.​

Zadanie finansowane ze środków budżetu Gminy Zawonia w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

zaduszki zawonia plakat_A3.jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 05-11-2021 14:37
Icons from IcoFont