23 marca zapraszamy Was na niezapomniany Jarmark Wielkanocny! Jeśli jesteście lokalnymi rękodzielnikami lub wystawcami, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich stoisk.

Logo GOK

Spotkanie autorskie z Justyną Suchanek

Justyna Suchanek, znana jako Sukanek – youtuberka, influencerka, montażystka i fotografka. W 2014 roku utworzyła kanał na YouTubie, na którym publikuje vlogi, autorskie charakteryzacje oraz teledyski. W swoim cyklu Szczerze o… często porusza kontrowersyjne tematy, takie jak depresja, samobójstwo czy autodestrukcja. Na swoim profilu na Instagramie często podejmuje się tematów, których inni wolą unikać. Pokazuje nie tylko same dobre chwile, ale i te najgorsze. Motywuje i inspiruje ludzi do walki o lepsze życie. Dzięki temu wielu z nich sięgnęło po odpowiednią pomoc i z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej.

Spotkanie poprowadzi Radosław Kapias – w Internecie znany jako ,,Warjat Radek”. Aktywny influencer oraz youtuber, który na swoim kanale na YouTube prowadzi serię 10 pytań, gdzie w formie luźnego wywiadu przepytuje osoby znane i lubiane ze świata Internetu oraz telewizji. Prywatnie – przyjaciel Justyny Suchanek.

Na spotkanie obowiązują darmowe
wejściówki.
Na spotkaniu będzie można zakupić książki.

Minimal Two-Toned Marble Elegant New Blog Instagram Post (Plakat) (2).jpeg

 

Opublikował: Katarzyna Kasprzak
Data publikacji: 18-10-2021 10:57
Icons from IcoFont